- Odwiedziny: 108651
- Do końca roku: 257 dni
- Do wakacji: 64 dni
Ognisko Pracy Pozaszkolnej
-
Statystyki
Wyniki Wojewódzkiego Konkursu "Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich dzisiaj Wam opowiadamy!"
Protokół z posiedzenia Komisji Artystycznej
WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU
„Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich dzisiaj Wam opowiadamy!”
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
Organizator:
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach, ul. Henryka Sienkiewicza 9, 34-100 Wadowice,
tel. 33 823 46 10; e-mail: opp@wadowice.pl
Współpraca:
- Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek w Oświęcimiu, ul. Bema 4,
32-600 Oświęcim, tel. 33 844 43 14, e-mail: oswiecim@mcdn.edu.pl - Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach, os. Kopernika 11, 34-100 Wadowice, tel. 33 823 24 80;
e-mail: sp5@wadowice.pl - Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, ul. Kościelna 7,
34-100 Wadowice, Biuro Muzeum, ul. Spadzista 8, tel. 33 823 35 55; e-mail: muzeum@domjp2.pl
Patronat:
- Mikołaj Pawlak – Rzecznik Praw Dziecka
- Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego
- Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty
- Bartosz Kaliński – Burmistrz Wadowic
Patronat medialny:
- Radio eM
- TVP 3 Kraków
Partnerzy projektu:
1. TAURON Sprzedaż sp. z o.o.
2. Uczniowski Klub Sportowy KADET Oświęcim
Komisja Konkursowa, w składzie:
- przewodniczący – Sylwia Kolber, plastyk, Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie,
- zastępca przewodniczącego – Agnieszka Pasternak – Fraś, nauczyciel plastyki Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach,
Członkowie:
- pani Ewa Kantyka – nauczyciel konsultant Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek
w Oświęcimiu, - pani Anna Czajkowska – Sałapat – asystent muzealny Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach,
- pani Magdalena Ścibielska – nauczyciel informatyki Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Wadowicach
25 maja 2022 roku, po obejrzeniu i ocenie 293 prac z 74 szkół i placówek oświatowych województwa małopolskiego komisja postanowiła przyznać I, II, III miejsce w każdej kategorii wiekowej, 4 wyróżnienia specjalne oraz 14 wyróżnień. Jury podkreśliło wysoki poziom prac, wiedzę na temat praw dziecka zawartych w Konstytucji, ustawach czy Konwencji o prawach dziecka, a także zrozumienie i ciekawe rozwiązania tematu.
Wyrazy szczególnego uznania przekazujemy wszystkim uczestnikom konkursu, nauczycielom
i opiekunom artystycznym, pod których kierunkiem autorzy wykonali prace.
Kategoria I–uczniowie klas I-III SP
I MIEJSCE – Lena Zacharska – Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach
II MIEJSCE - Bernadetta Wiktor – Szkoła Podstawowa w Woźnikach
III MIEJSCE - Natalia Gasek – Szkoła Podstawowa w Wieprzu
WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
- Lena Sołtys – Zespół Szkół Publicznych w Bachowicach
- Milena Pawlak – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
WYRÓŻNIENIA:
- Oskar Chojna – Szkoła Podstawowa w Woźnikach
- Wiktor Kisiel – Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmku
- Amelia Cieślik – Szkoła Podstawowa nr 107 w Krakowie
- Gabriela Gonera – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osieku
- Lena Rachwał – Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach
Kategoria II– uczniowie klas IV-VI SP
I MIEJSCE - Sara Łapa – Szkoła Podstawowa nr 1 w Dobczycach
II MIEJSCE - Klara Lempart – Szkoła Podstawowa nr 1 w Wadowicach
III MIEJSCE - Aleksandra Mitka – Szkoła Podstawowa w Alwerni
WYRÓŻNIENIA SPECJALNE:
- Milena Stach – Zespół Szkolno–Przedszkolny w Osieku
- Julia Rybak – Szkoła Podstawowa nr 2 w Libiążu
WYRÓŻNIENIA:
- Cyprian Nowak – Szkoła Podstawowa w Ostrężnicy
- Gabriela Sęk – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zatorze
- Marta Wójtowicz – Szkoła Podstawowa w Wysokiej
- Radosław Król – Szkoła Podstawowa w Jankowej
- Emilia Ryszawy – Szkoła Podstawowa nr 4 w Wadowicach
Kategoria III – uczniowie klas VII – VIII SP
I MIEJSCE - Stefania Sokołowska – Szkoła Podstawowa w Libiążu
II MIEJSCE - Wiktor Halek – Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej
III MIEJSCE - Dominik Koper – Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach
WYRÓŻNIENIA:
- Emilia Dwornik – Szkoła Podstawowa nr 4 Andrychów
- Kacper Tekieli – Szkoła Podstawowa w Trzebuni
- Małgorzata Pałczyńska – Szkoła Podstawowa w Alwerni
- Marlena Makusek – Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 21.06.2022r. o szczegółach Laureaci zostaną powiadomieni!